A+ A-

Birdie®

Önemli olan boyut değil,
tekniktir!

Hem küçük hem hızlı hem de çevik! Ve hepsi bu kadar da değil. GESIPA yeni Birdie sayesinde kendi güç sınıfındaki en küçük ve en hafif akü işletmeli perçinleme aletini piyasaya sunmuştur.  Buna dengelenmiş ağırlık merkeziyle ergonomik bir tasarım ve ayrıca kaymaz, ele sıkı oturan tutma yeri de eklenmektedir. Burada yorulmadan çalışmak artık programın

bir parçasıdır! Ayrıca perçinleme aleti geniş bir çalışma alanını kapsamaktadır:  Birdie® 10.000 N'lik yerleştirme kuvveti ve 25 mm'lik cihaz stroku sayesinde 5 mm çapa kadar olan tüm malzemelerden perçinleri kolaylıkla işlemektedir. Bird Pro serisinde olduğu gibi Birdie® de alışılmış CAS platformuna ait, üreticiden bağımız akülerle çalışmaktadır.

Canlı demo kaydı

Birdie'yi canlı olarak yerinde veya bizimle görüşürken sanal bir sunumla keşfedin.
Randevu al

İkna eden avantajlar

Birdie® sadece boyutu ve ağırlığıyla dikkat çekmekle kalmamakta, aynı zamanda en modern ve yenilikçi teknolojiyle de donatılmıştır. Bu sayede kör perçinleme aleti size çalışırken esneklik ve benzersiz avantajlar sunmaktadır.

Hafif ağırlık

Aküsüz sadece 900 gram ağırlıkta olan Birdie, kendi sınıfının en küçük ve hafif akü perçin aletidir. Ele son derece kompakt oturmakta ve zahmetsizce perçin işlemleri yapılmasını mümkün kılmaktadır.

Büyük çalışma alanı

10 kN'lik yerleştirme kuvveti ve 25 mm'lik cihaz stroku sayesinde 5 mm çapa kadar olan tüm malzemelerden perçinler, 6 mm'e kadar da alüminyum perçinler işlenmektedir.

Aletsiz bakım

Astar ceplerinin veya ağızlıkların temizliği ve değiştirilmesi aletsiz yapılmaktadır. Renkli işaretli ağızlıklar, kullanılan perçinin belirlenmesini kolaylaştırmaktadır.

CAS akü uyumlu

CAS platformuna ait aküler esnekçe ve üreticiden bağımsız olarak çeşitli aletlerle kullanılabilmektedir.

BLDC motorunun

BLDC motorunun aşınma oranı neredeyse sıfırdır, yerleştirme işlemi de piyasadaki standart akü cihazlarından ciddi anlamda daha hızlıdır.

 

Toplama kabı

Perçin zımbaları için şeffaf toplama kabı. Böylelikle kabın ne zaman boşaltılması gerektiğini doğrudan görürsünüz. Uzun perçin zımbaları için daha uzun varyantlarla da sunulmaktadır.

Birdie®: CAS ailesinin bir parçası

Birdie de üreticiden bağımsız CAS sistemine (Cordless Alliance System) ait akülerle perçinleme yapmaktadır. CAS akünün farklı aletlerde farklı kullanım alanlarında birçok kez kullanımı sayesinde kullanıcı esneklik ve maliyet avantajı kazanmış oldu.

Teknik özellikler

  • Akü gücü: 2,0 Ah Li-Ion
  • Akü gerilimi: 18 V
  • Akü dahil ağırlığı (2.0 Ah): 1,3 kg
  • Aküsüz ağırlığı: 0,9 kg
  • Çalışma alanı: 5 mm çapa kadar tüm malzemelerden ve 6 mm çapa kadar alüminyum kör perçinler (maks. pim çapı 3,5 mm)
  • Yerleştirme kuvveti: 10.000 N
  • Cihaz stroku: 25 mm
  • Tahrik: Fırçasız doğru akım motoru (BLDC)
  • İşletim türü: Akü (CAS)

Birdie® hakkında sorularınız mı var?

Yeni Birdie perçinleme aleti hakkında sorularınız mı var? Öyleyse hemen şimdi bizimle iletişime geçin veya özel cihaz sunum randevunuzu hemen alın.
Soru sorun

 

Tam istediğiniz gibi Birdie®

Birdie® çeşitli teslimat opsiyonlarıyla sunulmaktadır. Burada tam istediğiniz özelliklere sahip bir perçinleme aletini bulabilirsiniz.

Küçük ve hafif percinleme aleti uygun küçüklükte L-Boxx 10'un içinde teslim edilmektedir. Pro serimizdeki standart kutulardan daha düz bir yapıya sahiptir fakat L-Boxx serisinin tüm kutularıyla keyfince birleştirilebilmektedir.

Alternatif olarak Birdie® basit karton varyantında da sunulmaktadır. Birdie®'yi sabit bir çalışma alanında kullanan ve bir alet çantasına ihtiyaç duymayanlar için idealdir.
Peki sonradan kararınızı değiştirirseniz? O zaman kolayca ilave bir kutu ve inlay sipariş edilebilmektedir.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi kataloğumuzda bulabilirsiniz: