A+ A-

Şirket

GESIPA®, sistemli kör perçin teknolojisinin lider geliştiricisi ve üreticisidir. Uluslararası alanda faaliyet gösteren SFS Group'un bir parçası olarak, dünya çapında çeşitli satış pazarlarına danışmanlık ve tedarik sağlıyoruz.
Lokasyona ve çalışanlarımızın gelişimine yapılan sürekli yatırımlar, yüksek inovasyon gücünün, güvenli süreçlerin ve sağlam ortaklıkların motorudur. Kör perçinin optimum koordinasyonu,

Müşterilerimizin bileşen gereksinimlerine göre kör perçin, kör perçin somunu ve işleme ekipmanı uzmanlık alanlarımızdan biridir. Sertifikalı kalite yönetim sistemimiz uyarınca, ürünlerimiz üzerinde standardın çok ötesinde kapsamlı kalite kontrolleri ve işlevsel testler gerçekleştirilmektedir. Amacımız en yüksek müşteri taleplerini bile karşılamaktır. Sizi ikna etmemize izin verin.

Bölgesel ve kozmopolit

Dünyanın dört bir yanındaki tüm lokasyonlarımızda çalışanlarımız her gün büyük bir bağlılık ve tutkuyla yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmaktadır. Müşterilere yakınlık esastır ve GESIPA® müşterilerinin üretim tesislerini kurduğu her yerde bulunmaktadır. İyi bilinen perçinleme aletleri iyi nedenlerden dolayı sadece Almanya'da üretilse de, GESIPA® hızlı ve güvenilir yerel servisin yanı sıra dünya çapında müşteriye yakın yedek parçaların sürekli olarak bulunmasını sağlar.